Specjalista ds. zakupów

Specjalista ds. Zakupów i Obsługi Zamówień
Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska:
realizacja zamówień do dostawców wg zapotrzebowania, w ramach zawartych kontraktów: składanie zamówień, czuwanie nad terminowością potwierdzeń i dostaw
analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie
wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw
optymalizacja kosztów
realizowanie polityki działu zakupów
prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji

Wymagania:
znajomość j.angielskiego
umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
Umiejętnością samodzielnego i szybkiego podejmować decyzji,
Sumienność,
zaangażowanie,

Oferujemy:
Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Szkolenie wprowadzające w obowiązki.
Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem zakupy