Zgrzewacz Membran Dachowych KRAKÓW (delegacja)

Firma TECTUM

PRACA w delegacji !! Brygada z okolic Jasła
Zgrzewacz Membran Dachowych
Miejsce pracy: Kraków

Praca dla osoby z doświadczeniem jak i dla osoby do przyuczenia.

Zakres obowiązków:
układanie izolacji termicznej dachu;
wykonywanie robót ogólnobudowlanych;

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy:
Obowiązkowość i sumienność
prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy.
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
praca od poniedziałku do piątku (wyjazdy do pracy rano w poniedziałek i powrót w piątek popołudniu )
Wyświetleń: 1 587
Informacje
Miejscowość
Bączal Dolny
Data dodania
2019-07-20
Data wygaśnięcia
2020-03-01
Wyświetleń
1 587
Zdjęcia