Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Operator maszyn / Pracownik produkcyjny

Wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi , urządzeń oraz części lotniczych
Poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: siedziba oddziału firmy Czeluśnica k/Jasła
Region: podkarpackie
Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
• realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych.
Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe,
• gotowość do pracy na 3 zmiany,
• sprawność manualna,
• umiejętność pracy w zespole,
• chęć do pracy,
• dyspozycyjność.
Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
• szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku pracy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• pakiet benefitów pracowniczych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie),
• eventy integracyjne i sportowe.

Wspieramy w nauce nowych obowiązków ponieważ wiemy jak wdrażać nowe osoby do pracy i lubimy to robić;

Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: praca.czelusnica@erko.pl
z tematem wiadomości : operator maszyn

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)”.