Elektromechanik

Baltic Wood S.A. producent podłóg drewnianych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A - Warzyce koło Jasła

Oferujemy:

Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku,
Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Benefity takie jak: kolonie dla dzieci pracowników, imprezy integracyjne, wypłaty świadczeń socjalnych na święta, paczki mikołajowe dla dzieci,
Ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:
Zapewnienie ciągłości pracy oraz dbanie o stan maszyn i linii produkcyjnych,
Wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji maszyn,
Wsparcie przezbrojenia maszyn,
Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych i elektrycznych oraz naprawa maszyn,
Diagnozowanie błędów związanych z automatyką,
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami dobrej praktyki dokumentacyjnej,
Raportowanie wykonywanych prac oraz pobranych części zamiennych z magazynu,
Dbanie o stan warsztatu, magazynu oraz używanych narzędzi,
Przeprowadzanie szkoleń technicznych w powierzonych obszarach.

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym,
Minimum 2 lat doświadczenia w obszarze technicznym,
Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych,
Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi, pneumatycznymi, rysunkami technicznymi,
Mile widziana znajomość automatyki,
Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV,
Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej,
Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Aplikacje prosimy przesyłać przez link:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Baltic Wood S.A. z siedzibą w Jaśle przy ulicy Fabrycznej 6a;
2. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Balic Wood S.A. można się skontaktować za pomocą adresu email [email protected];
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje, a jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w związku z przyszłymi rekrutacjami, dane będą przetwarzane także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych;
4. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Ustawa Kodeks Pracy która ustala zakres przetwarzanych danych oraz Pana/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych.
5. Pani/Pana dane mogą być udostępniane organom państwowym w związku z prowadzonym przez nie postępowaniem w ramach obowiązującego prawa, a także powierzane do przetwarzania podmiotom wykonującym na rzecz Baltic Wood S.A usługi związane z obsługą rekrutacyjną.
6. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres czterech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, także w przypadku, jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
9. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy, ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl);
10. Podanie przez Pana/Panią danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolnie i nie ma wpływu na wynik rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje. Dodawanie zdjęcia do CV nie jest wymagane, jeśli jednak zdecyduje się Pan/Pani dodać zdjęcie, to tym samym wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie wizerunku.
11. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia w przyszłości procesów rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych. Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury dla niniejszej rekrutacji.