Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Instalator sieci telekomunikacyjnych - 2500pln

Cena: 3 500

Instalator sieci światłowodowej FTTH oraz WIFI - podstawa 2500 netto plus premia

Firma Sigma to dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjna działająca w Jaśle i okolicznych miejscowościach.

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi szerokopasmowego światłowodowego dostępu do Internetu, nowoczesną telewizję 4K, telefonii komórkowej i Internetu mobilnego LTE.
Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię transmisji danych opartą o własną sieć światłowodową.

Oferujemy pracę na stanowisku:
MONTER / INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH FTTH oraz WIFI

Zakres obowiązków:

- budowa i rozbudowa sieci telekomunikacyjnej światłowodowej oraz radiowej
- budowa kabli światłowodowych w kanalizacji technicznej lub na podbudowie słupowej
- montaż okablowania strukturalnego w budynkach, montaż osprzętu technicznego
- wykonywania światłowodowych instalacji abonenckich oraz instalowanie routerów i usług telekomunikacyjnych
- serwis, naprawa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej światłowodowej oraz radiowej
- wykonywanie instalacji kablowych, uruchamianie usług internetowych, telewizyjnych i telefonicznych

Miejsce pracy: Jasło
Region: podkarpackie

Wymagania:
- wykształcenie średnie, najlepiej techniczne
- podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu,
- umiejętność samodzielnego, kreatywnego myślenia
- szybkie podejmowanie decyzji
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny.

Mile widziane:
- doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
- umiejętność konfiguracji urządzeń IP
- uprawnienia wysokościowe
- uprawnienia SEP

Oferujemy:
- rozwój zawodowy i osobisty
- urozmaicony zakres obowiązków
- ciekawe wyzwania
- zdobycie bogatego doświadczenia w zakresie najnowocześniejszych technologii
- dostęp do szkoleń
- bardzo dobrą atmosferę pracy
- podstawę i prowizję
- umowę o pracę
- kawa bez limitu

Prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem na adres email rekrutacja (at) sigma.jaslo.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)"

Cena: 3500 brutto
Wyświetleń: 1 264

Cena: 3 500

Informacje
Data dodania
2019-04-02
Data wygaśnięcia
2019-11-25
Wyświetleń
1 264
Zdjęcia