Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Dam pracę (etat)

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds gospodarki narzędziowej

Firma Baltic Wood SA poszukuje kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
•zarządzanie i nadzór nad gospodarką narzędziową w firmie,
•terminowe zamawianie narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych,
•współpraca z technologiem w zakresie stosowanych narzędzi oraz przy wdrażaniu nowych projektów,
•zarządzanie stanami magazynowymi – przyjęcia, wydania, w tym ewidencja i kontrola stanów magazynowych w systemie informatycznym
•segregowanie narzędzi (sprawne, do regeneracji, do złomowania) oraz organizacja przestrzeni magazynowej
•nadzór nad terminową legalizacją narzędzi i przyrządów pomiarowych
•organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji
•analiza zużycia narzędzi i optymalizacja stanu zapasów
•kontrola dostaw (jakościowa i ilościowa)

Wymagania:
•wykształcenie techniczne (mechanika, obróbka skrawaniem), preferowane wyższe,
•minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej
•znajomość narzędzi do obróbki drewna,
•wiedza techniczna i znajomość rysunku technicznego – WARUNEK KONIECZNY
•swobodna obsługa komputera i programów komputerowych (pakiet MS Office)
•dobra organizacja pracy własnej
•komunikatywność – konieczność współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi (głównie z działem technologicznym i produkcji)

Oferujemy:
•Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
•Bogaty pakiet socjalny,
•Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
•Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,
•Dobrowolne ubezpieczenia grupowe.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv wraz z listem motywacyjnym do dnia 03.01.2020 r., aplikując pod niniejszy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7cb6fa5ed7fa4f1b8414c99401ed2559
Informujemy że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Baltic Wood S.A. z siedzibą w Jaśle przy ulicy Fabrycznej 6a;
2. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Balic Wood S.A. można się skontaktować za pomocą adresu email inspektor@balticwood.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje, a jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w związku z przyszłymi rekrutacjami, dane będą przetwarzane także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych;
4. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Ustawa Kodeks Pracy która ustala zakres przetwarzanych danych oraz Pana/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych.
5. Pani/Pana dane mogą być udostępniane organom państwowym w związku z prowadzonym przez nie postępowaniem w ramach obowiązującego prawa, a także powierzane do przetwarzania podmiotom wykonującym na rzecz Baltic Wood S.A usługi związane z obsługą rekrutacyjną.
6. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres czterech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, także w przypadku, jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
9. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy, ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl);
10. Podanie przez Pana/Panią danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolnie i nie ma wpływu na wynik rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje. Dodawanie zdjęcia do CV nie jest wymagane, jeśli jednak zdecyduje się Pan/Pani dodać zdjęcie, to tym samym wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie wizerunku.
11. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia w przyszłości procesów rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych. Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury dla niniejszej rekrutacji.
Identyfikator ogłoszenia: 397950
Wyświetleń: 1 474
Informacje
Ogłoszenie wygasło
Data dodania
2018-12-07
Data wygaśnięcia
2020-02-09
Wyświetleń
1 474
Zdjęcia
Identyfikator ogłoszenia: 397950
Wyświetleń: 1 474