Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Laborant/ka

Firma Kronoflooring spółka z o.o. w Jaśle, producent podłóg i paneli ściennych, poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Laborant / Laborantka

Główne zadania:

Wykonywanie badań laboratoryjnych surowców i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.
Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
Nadzór nad dokumentacją laboratoryjna i jakościową.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: materiałoznawsto, tworzywa sztyczne, chemia.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
Znajomość pakietu MS Office.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w ruchu ciągłym).

Oferujemy:

Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Odpowiednie narzędzia pracy.
Ciekawą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży.
Plan wdrożenia w firmie, kilkutygodniowe szkolenie wstępne pod opieką mentora.
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Świadczenia z ZFŚS, eventy dla pracownikow i ich rodzin.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.jaslo@kronospan.pl