Kierownik - dział utrzymania ruchu

Firma produkcyjna zatrudni pracownika na stanowisko - kierownik działu utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:
- zarządzanie podległym obszarem
- zarządzanie, organizacja pracy i dbanie o rozwój podległego zespołu pracowników
- nadzór nad dokumentacją techniczną
- prowadzenie analiz i statystyk awarii maszyn
- prowadzenie gospodarki maszynowej
- usuwanie bieżących awarii
- współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:
- wiedza z mechaniki i budowy maszyn
- wykształcenie techniczne (mile widziane inżynierskie)
- uprawnienia energetyczne SEP (lub gotowość do ich zdobycia)
- znajomość rysunku technicznego
- obsługa komputera
- odpowiedzialność i konsekwencja
- asertywność, inicjatywa w działaniu

Oferujemy:
- umowa o pracę
- okresowe premie uznaniowe
- pakiet ubezpieczeń medycznych
- przestrzeń do realizacji własnych pomysłów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).