Specjalista ds. zakupów (zakupy techniczne)

Kronoflooring sp. z.o.o., zakład grupy Kronospan produkujący w Jaśle panele podlogowe, listwy oraz okładziny scienne,
poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
- wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw (zakupy techniczne)
- optymalizacja kosztów
- realizowanie polityki działu zakupów
- prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji
- utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami
- analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
- znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów i negocjacje)
- dobre umiejętności analityczne i planistyczne
- znajomość technik negocjacyjnych i ponadprzeciętna komunikatywność
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy
- stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę bez pośredników
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- udział w szkoleniach i możliwość rozwoju
- program poleceń pracowniczych
- dodatkowe nagrody, benefity z ZFŚŚ dla pracowników oraz ich rodzin

Zobacz co produkujemy na www.kronosfera.pl
Wyświetleń: 3 500
Lokalizacja
Jasło, Ul. Przemysłowa 10
Użytkownik
Użytkownik #47861
Data dodania
2018-06-28
Data wygaśnięcia
2024-05-24
Zdjęcia