Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Różne > Sprzedam

Jason S.C. - Profesjonalne narzędzia warsztatow

Cena: 10

Firma Jason s.c. od 1996 roku nieustająco poszerza swoją ofertę, dążąc do zaspokojenia rosnących wymagań Nabywców, których ekwipuje w specjalistyczne narzędzia samochodowe i osprzęt przeznaczone dla serwisów i warsztatów samochodowych oraz przemysłu. Partnerstwo ze znanymi producentami sprzętu warsztatowego Magneti Marelli, Rennsteig, Vorel, Wera, Wiha, Energo-lab, Brymen, Kyoritsu, CHY, Telwin, Laser, Autodata, Knipex, Biall, Draper, Gedore, Hanse pozwala nam podsunąć każdemu wyjście bezbłędnie dobrane do jego indywidualnych potrzeb. Nie znajdziesz u nas niskiej jakości urządzeń czy narzędzi wywodzących się z niepewnych i niesprawdzonych źródeł, czy tzw. "marketowych".

Na naszej witrynie http://jason.pl sprawdzisz obszerną propozycję z obszaru dynamometrii, techniki lutowniczej, sprzętu serwisowego, osprzętu do elektryki, aparatury pomiarowej oraz innych działów. Konsument oraz jego satysfakcja są dla nas priorytetem, wobec tego staramy się zapewniać narzędzia w maksymalnie szerokim wyborze oraz w atrakcyjnych cenach. Każdemu służymy radą i pomocą i chętnie udzielimy wszystkich informacji, z tej przyczyny w razie wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Cena: 10
Identyfikator ogłoszenia: 360745
Wyświetleń: 1 253

Cena: 10

Informacje
Miejscowość
Jasło
Data dodania
2017-11-17
Data wygaśnięcia
2020-09-13
Wyświetleń
1 253
Zdjęcia
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 360745
Wyświetleń: 1 253