Operator wózka widłowego

Do zakładu Kronoflooring w Jaśle, poszukujemy 2 pracowników na stanowisko:
operator wózka widłowego (nowe etaty na nowe linie).

Warunki pracy:
Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym,
dodatek za brak absencji chorobowych, wysokie nagrody dla działu za wynik produkcyjny
Umowa o pracę, bez udziału pośredników
Szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy
Możliwość szkoleń, kursów i podnoszenia kwalifikacji.
Wsparcie w okresie wdrożenia do pracy.
Świadczenia z ZFŚS, udział w akcjach i eventach pracowniczych.

Oczekiwania:
Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym lub 3-zmianowym.
Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
Motywacja i zaangażowanie w powierzane obowiązki
Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (warunek konieczny)

Zadania na stanowisku:
Obsługa wózka widłowego oraz dbanie o jego stan techniczny
Prace związane z przewożeniem surowców/ płyty/ gotowego wyrobu na produkcji.
Skanowanie palet.
Kompletacja towaru.
Załadunek towaru przeznaczonego do wysyłki.
Wyświetleń: 15 082
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #47861
Data dodania
2017-09-07
Data wygaśnięcia
2024-04-20
Zdjęcia