Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Uroczystości > Foto-Video

Fotografia dziecięca i noworodkowa

Fotografia dziecięca i noworodkowa, sesje rodzinne, sesje ciążowe. W każde spotkanie wkładam całe swoje serce. Chcę zatrzymać dla Was chwile, które warte są Waszych wspomnień. Do każdej sesji podchodzę z zaangażowaniem i oddaniem. Czas trwania sesji uzależniony jest od Dzieciątka. To Ono dyktuje mi warunki pracy. Jeśli Maluszek jest głodny – karmimy; gdy chce się przytulać – tulimy ile trzeba :) :)
Nasze spotkanie to wspólna zabawa. To ma być czas, w którym Wasza Pociecha otworzy się, a współpraca ze mną na planie zdjęciowym stanie się zwykłą formalnością. Za cel stawiam sobie przede wszystkim nawiązanie więzi z Malcem. Chcę by wiedział i czuł, że razem świetnie się bawimy; przy okazji tworząc niezwykłą pamiątkę w postaci zdjęć.
Pamiętajcie!
Poświęcę Wam tyle czasu i swojej uwagi, ile będzie trzeba. Posiadam sporo gadżetów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć na mojej stronie internetowej https://www.wobiektywiemamy.pl i na facebooku https://www.facebook.com/wobiektywiemamy
https://www.fotoinspiracje.com.pl
Identyfikator ogłoszenia: 331563
Wyświetleń: 1 169
Informacje
Miejscowość
Jasło i okolice
Data dodania
2019-01-18
Data wygaśnięcia
2021-02-08
Wyświetleń
1 169
Zdjęcia
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 331563
Wyświetleń: 1 169