Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Nieruchomości > Działki

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Nieruchomości ⇾ Działki

9,5a w malowniczym Rymanowie Zdroju

Cena: 48 000

Mam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,5a w malowniczym Rymanowie Zdroju. Położona jest w zacisznym zakątku z dojazdem drogą asfaltową opatrzoną w latarnie. Jednym z jej atutów jest brak jakichkolwiek linii czy rur biegnących nad nią czy pod nią co sprawia, że przyszły właściciel będzie mógł w dowolny sposób planować na niej zabudowania czy nasadzenia roślin. Wszystkie media są natomiast blisko na sąsiednich działkach ( prąd, gaz, kanalizacja, telefon ).
Położona jest ona w pięknej uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Rymanów Zdrój, który od kilkunastu lat rozwija się bardzo prężnie przez co dzisiaj stał się modnym kurortem do którego ściągają turyści z całej Polski , a nawet ze świata. Moc turystycznych atrakcji oraz wyjątkowy leczniczy klimat sprawia, że rymanowskie zdroje tętnią życiem przez cały rok , a w okresie letnim szczególnie.
Działkę można wykorzystać na różne sposoby od osiedlenia się w tej pięknej miejscowości przez stworzenie swojego własnego azylu wypoczynkowego na wypady urlopowe po zagospodarowanie jej pod kątem turystyki stawiając pensjonat czy otwierając małą agroturystykę , które to w ostatnich latach tam rozkwitają. Jedynym ograniczenie co do wykorzystania terenu jest tak na prawdę jedynie wyobraźnia przyszłego właściciela.
Zapraszam do obejrzenia i zachecam do zakupu bo na prawde warto.

Cena: 48000
Identyfikator ogłoszenia: 293862
Wyświetleń: 5 412

Cena: 48 000

Informacje
Ogłoszenie wygasło
Data dodania
2016-04-22
Data wygaśnięcia
2019-09-19
Wyświetleń
5 412
Identyfikator ogłoszenia: 293862
Wyświetleń: 5 412