Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 09.09.2019
Data ważności 20.12.2019
Województwo podkarpackie

Inne ogłoszenia użytkownika
Specjalista ds. Planowania

Baltic Wood S.A. w Jaśle - Warzyce poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds Planowania
Nr ref.: RZ/PLA/05/2019

Główne zadania na stanowisku związane z:
•konfigurowaniem danych dla nowych pozycji w systemie klasy ERP
•analizą i korektą danych planistycznych
•planowaniem procesów produkcji, mające na celu utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów
•kontrolą wykonania planu produkcji
•współpracą z pozostałymi obszarami firmy w zakresie prawidłowej realizacji planu produkcyjnego
•tworzeniem raportów

Od kandydatów oczekujemy:
•Doświadczenia w dziale planowania min. 1 rok
•Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
•Zorientowania na osiąganie założonych celów, zdolności komunikacji i współpracy,
•Dobrej organizacji pracy własnej
•Zaangażowania i elastyczności
•Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
•Umiejętności pracy pod wpływem presji

Naszym pracownikom oferujemy:
•Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
w obszarze planowania, w oparciu o umowę o pracę
•Benefity takie jak: finansowanie nauki języka obcego, kolonie dla dzieci pracowników, wyjazdy integracyjne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych, świadczenia pieniężne na święta
•Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
•Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,
•Świeża kawa codziennie i o każdej porze dnia

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Wyświetleń: 1356 Zgłoś nadużycie