Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 28.08.2019
Data ważności 21.10.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło

Inne ogłoszenia użytkownika
Główny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Baltic Wood Jasło
Nr ref.: RZ/DKSI/09/2019

Dołączając do naszego zespołu Twój zakres będzie obejmował:

Zakres obowiązków:
•Prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego działającej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej
•obsługa firmy w zakresie Specjalnej Strefy Ekonomicznej: rozliczenia nakładów w SSE, dyskontowanie pomocy publicznej, rozliczanie działalności pomocniczych etc.
•Nadzór i organizacja pracy działu księgowości
•Prowadzenie ewidencji środków trwałych
•Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT, podatku u źródła, podatku od nieruchomości
•Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych wg Ustawy o Rachunkowości oraz pakietów sprawozdawczych wg MSSF
•Sporządzanie JPK, deklaracji podatkowych i statystycznych
•współpraca w zakresie dokumentacji cen transferowych
•Optymalizacja podatkowa i procesów księgowych
•Współpraca z US, ZUS, GUS, NBP, audytorami zewnętrznymi i działami wewnętrznymi
•Obsługa systemów klasy ERP
•Rozliczanie produkcji
•Merytoryczny udział w realizacji przedsięwzięć gospodarczych w zakresie zagadnień księgowych
•Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe

Wymagania:

•Minimum 5 - letnie doświadczenie w księgowości w firmie produkcyjnej
•Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
•Wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
•Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych
•Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości
•Zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
•Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność
•Wysoki poziom kultury osobistej, lojalność i dyskrecja
•Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy

Oferujemy:

•Bardzo ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku
•Profesjonalne narzędzia pracy, stabilne warunki zatrudnienia
•Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współpracę z profesjonalną kadrą menedżerską
•Atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia z funduszu socjalnego tj. dofinansowanie letnich kolonii dla dzieci pracowników, paczki mikołajowe dla dzieci, świadczenia pieniężne w okresach świąt,
•Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
•Dobrowolne ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
•Pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia
•Możliwość nauki języka obcego

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie używając linku poniżej:

Wyświetleń: 545 Zgłoś nadużycie