Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 09.07.2019
Data ważności 19.10.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło

Inne ogłoszenia użytkownika
Lider Obszaru

Lider Obszaru Suszarnii

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A - Jasło
Nr ref.: RZ/WPP/07/2019

Główne zadania na stanowisku:

•planowanie, organizacja, kierowanie pracą związaną z obszarem suszarni i magazynów ,
•utrzymanie pracy suszarni drewna twardego i miękkiego w ciągłym ruchu,
•sprawowanie nadzoru nad prawidłowością procesu suszenia drewna
•zarządzanie odbiorem, przechowywaniem, inwentaryzacją, dostawą oraz bezpieczeństwem surowca
•współpraca pomiędzy zależnymi wydziałami w celu zapewnienia realizacji planów produkcyjnych,
•budowanie w firmie kultury ciągłego doskonalenia oraz atmosfery współpracy w poprawie wskaźników produkcyjnych poprzez systematyczną analizę strat jakościowych, wydajnościowych i w dostępności miejsca na buforach,
•aktywne uczestnictwo w projektach doskonalących, przepływach materiału i odpowiedzialność za swój obszar w ramach wdrażania narzędzi Lean Manufacturing (5S, Standaryzacja, SMED, TPM itd.),
•uczestnictwo w audytach wewnętrznych z zakresu narzędzi podnoszących efektywność i usprawniających produkcję
•zarządzanie podległą grupą pracowników,

Od kandydatów oczekujemy:

•Doświadczeniem w pracy na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
•Wykształcenie min. średnie
•Obsługa komputera,dobra znajomość programu Microsoft Excel,
•Dobrej organizacji pracy własnej,
•Zaangażowania i elastyczności,
•Umiejętności pracy w zespole,
•Umiejętności pracy pod wpływem presji,
-mile widziane upr. na wózek widłowy

Naszym pracownikom oferujemy:

•Bardzo ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku
•Profesjonalne narzędzia pracy, stabilne warunki zatrudnienia
•Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współpracę z profesjonalną kadrą menedżerską
•Atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia z funduszu socjalnego tj. dofinansowanie letnich kolonii dla dzieci pracowników, paczki mikołajowe dla dzieci, świadczenia pieniężne w okresach świąt,
•Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
•Dobrowolne ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
•Pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia
•Możliwość nauki języka obcego

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji poprzez link:

Wyświetleń: 1058 Zgłoś nadużycie