Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 10.05.2019
Data ważności 03.07.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Mail rekrutacja@nowystylgroup.com

Inne ogłoszenia użytkownika
Operator Maszyn CNC

Nowy Styl Sp. z o.o. wchodząca w skład Nowy Styl Group w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jasło, Fabryka Mebli Biurowych
Nr ref: OM/05/2019

Co możemy Ci zaoferować?
• pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie w kontekście zakładów produkcyjnych
• benefity takie jak: karta multiactive, kolonie dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
• profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

Zakres zadań:
• obsługa i utrzymanie maszyn sterowanych numerycznie
• praca przy procesach wytwórczych półfabrykatów meblowych
• realizacja procesu obróbczego zgodnie z obowiązującymi normami i harmonogramem
• kontrola jakościowa półfabrykatów meblowych
Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:
• posiadasz doświadczenie przy pracy na obrabiarkach CNC
• wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym
• umiesz posługiwać się przyrządami pomiarowymi i sprawdzianami oraz interpretować wyniki pomiarów (suwmiarka, miara zwijana, sprawdzian nastawny)
• znasz rysunek techniczny
• umiesz pracować w zespole
• cechuje Cię odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość zagadnień z zakresu technologii meblarstwa
• umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie
• podstawowa znajomość doboru narzędzi i parametrów obróbki
• znajomość narzędzi Lean Manufacturing (6S, TPM)
• kreatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji, otwartość na zmiany

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStylGroup.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
1) W zależności, do której spółki złożyła Pani/Pan podanie o pracę, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie:
 Nowy Styl Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Pużaka 49,
 NSG TM sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Pużaka 49, lub
 NSG Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Pużaka 49,
-zwani dalej łącznie Administratorami.
2) W zależności od podmiotu, na rzecz którego wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, administratorami Pani/Pana danych osobowych będą:
- zwani dalej łącznie Administratorami.
3) Z Administratorem/Administratorami można się skontaktować poprzez e-mail rodo@nowystylgroup.com lub pisemnie na adres siedziby każdego z Administratorów.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane:
a) w przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (RODO) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
b) w przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy cywilnoprawnej: w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji aktualnie prowadzonego przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania jest podjęcie działań przed ewentualnym zawarciem umowy cywilnoprawnej (art.6 ust. 1 lit b RODO);
c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody/zgód na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO);
d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora/Administratorów – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO);
5) Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora/ Administratorów w związku z prowadzeniem i obsługą procesów rekrutacji, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT, usług prawnych.
6) W zakresie w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej/udzielonych zgody/zgód (przyszłe procesy rekrutacyjne) – dane osobowe będą przetwarzane do momentu jej wycofania. W przypadku przetwarzania danych dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Administratora, dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.
7) Wyrażoną/wyrażone zgodę/zgody można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody/zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator/Administratorzy prosi/proszą o wycofywanie zgód drogą pisemną na adres siedziby lub elektroniczną na adres: rodo@nowystylgroup.com.
8) Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
9) Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10) Podanie danych osobowych jest wymagane przez Administratora/Administratorów dla celów prowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym.

Wyświetleń: 276 Zgłoś nadużycie