Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 09.05.2019
Data ważności 13.07.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Mail hr@habys.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Sprzedawca krajowy

W HABYS od ponad 20 lat tworzymy cenione przez użytkowników stoły do masażu. Jesteśmy liderem w swojej branży. Posiadamy najbardziej rozpoznawalną i cenioną markę w Polsce.
Obecnie do zespołu Habys poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca krajowy, obsługa klienta detalicznego.

Opis stanowiska:
- obsługa klientów detalicznych w oparciu o obsługę sklepu internetowego,
- realizacja gotowych zamówień pochodzących ze sklepu internetowego,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami,
- praca w oparciu o wysokie standardy obsługi klienta,
- udział w tworzeniu materiałów marketingowych w postaci filmów reklamowych.

Oczekiwania:
- min. 3 letnie doświadczenie w handlu (w szczególności detalicznym),
- doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- dodatkowym atrybutem będzie wykształcenie związane z fizjoterapią/masażem,
- umiejętność swobodnego poruszania się po social mediach (Facebook, Instagram, YouTube).

Co oferujemy?
- pracę w firmie o ugruntowanej renomie na rynku,
- współtworzenie profesjonalnego zespołu sprzedażowego,
- stały rozwój umiejętności sprzedażowych,
- dofinansowanie karnetu sportowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@habys.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać:
Sprzedawca krajowy.

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle przy ul. Przemysłowej 1, 38-200 Jasło (Administratora Danych Osobowych) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Wyświetleń: 919 Zgłoś nadużycie