Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 29.04.2019
Data ważności 22.06.2019
Województwo podkarpackie
Telefon 1 661 950 549
Mail biuro@aktywnagalicja.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Specjalista ds przetargów - Jasło

Fundacja Aktywna Galicja jest zarejestrowanym przedsiębiorstwem społecznym specjalizującym się w aktywizacji zawodowej, szkoleniach oraz doradztwie dla firm i instytucji publicznych . Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. przetargów

Obowiązki:

-nadzór i koordynacja procesu przygotowywania dokumentacji przetargowej
-kontakt telefoniczny z klientem biznesowym
-raportowanie wewnętrzne
-budowanie trwałej relacji z klientami
-wystawianie faktur, obsługa korespondencji,
tworzenie ofert i zapytań,
-dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-bardzo dobra znajomość pakietu MS office
-kreatywność
-komunikacja
-umiejętność czytania ze zrozumieniem
samodzielność, sumienność, terminowość
znajomość zasad sprzedaży i negocjacji

Oferujemy wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem na podobnych stanowiskach, a także osoby gotowe do rozpoczęcia pracy w nowej branży.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@aktywnagalicja.pl

Z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 481 Zgłoś nadużycie