Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 21.03.2019
Data ważności 20.04.2019
Województwo podkarpackie
Mail erzonca@gamrat.com.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Grafik komputerowy/webmaster

Spółka "Gamrat" S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków:

•Opracowanie graficzne materiałów firmowych i promocyjnych oraz przygotowywanie ich do druku
•Przygotowywanie prezentacji marketingowych
•Udział w różnorodnych projektach graficznych i marketingowych
•Współpraca z innymi członkami Działu Promocji i Reklamy przy realizowanych projektach oraz wsparcie działu handlowego
•Samodzielne zarządzanie projektami (przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych, szkoleń, targów),
•Administrowanie stroną internetową,
•Współpraca z podwykonawcami,
•Ocena efektywności przeprowadzonych kampanii reklamowych,
•Udział w bieżących projektach Działu Promocji i Reklamy.

Wymagane kwalifikacje:

•Biegła znajomość programów graficznych Adobe (Photoshop, Illustrator, Acrobat, Corel)
•Doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych (między innymi: reklam prasowych, katalogów, cenników, ulotek, newsletterów, prezentacji itp.)
•Umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku
•Zdolności artystyczne, zmysł plastyczny, kreatywność, twórcze podejście do powierzonych zadań
•Umiejętność redagowania i formatowania tekstów
•Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
•Dobra organizacja – praca pod presją czasu, wielozadaniowość, ustalanie priorytetów
•Umiejętność tworzenia wzornictwa produktów zgodnych z linią projektową firmy,
•Komunikatywność,
•Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
•Inicjatywa i kreatywność,

Mile widziane umiejętności:

•Znajomość technologii webowych: HTML, JavaScript, PHP, CMS
•Mile widziana znajomość podstawy PHP, MySQL/MSSQL, oraz zagadnień SEO
•Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•Dobrą atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole,

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji elektronicznie:

e-mail: erzonca@gamrat.com.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych
w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. (Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji).

Dane osobowe zawarte w aplikacji przetwarzane będą przez Gamrat S.A.(administratora), w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Szczegółowe informacje nt. ochrony danych osobowych znaleźć można na stronie www.gamrat.pl,w zakładce KARIERA.

Wyświetleń: 273 Zgłoś nadużycie