Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 06.03.2019
Data ważności 12.06.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Mail g.gruchacz@espadon.net.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Kierowca kat.C

Firma Espadon Sp. z o.o. zatrudni kierowcę kat. C (samochód bus lub cysterna) do zbiórki odpadów na terenie Podkarpacia i okolicznych województw (głównie podkarpackie, małopolskie, śląskie).

Nasza baza znajduje się w Jaśle, wyjazdy poza miejsce stacjonowania pojazdu max na tydzień.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C
- świadectwo kwalifikacji
- karta kierowcy
- uprawnienia ADR
- sumienność, uczciwość, dbałość o powierzony sprzęt

W zamian oferujemy:
- umowę o pracę lub współpracę na zasadzie własnej działalności,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

CV proszę wysyłać na adres e-mail: g.gruchacz@espadon.net.pl

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
DLA POTRZEB PROCESU REKRUTACJIW ESPADON Sp. z o.o.
Niniejszym, mając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Espadon Sp. z o.o. z siedzibą ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Spółce Espadon oraz do czasu przedawnienia wzajemnych roszczeń.
Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.
Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż:
1. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, w takiej samej formie jak jej wyrażenie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest w pełni legalne.
2. Podane dane osobowe będą przechowywane w okresie 6 miesięcy dla celów rekrutacyjnych oraz do czasu przedawnienia wzajemnych roszczeń.
4. Przysługuje mi prawo dostępu do treści podanych przez mnie danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji przed podjęciem zatrudnienia.

Wyświetleń: 1525 Zgłoś nadużycie