Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 18.02.2019
Data ważności 01.06.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Telefon 1 784 423 645
Mail sklep.jaslo@malinowynos.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Praca w sklepie Malinowy Nos

Poszukujemy młodej, energicznej osoby do pracy w sklepie Malinowy Nos, w Jaśle przy ulicy Lwowskiej 4.

Zakres obowiązków:
-Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
-Kompleksowa obsługa zamówień ze sklepu internetowego, oraz platformy sprzedażowej Allegro.pl
-Przygotowywanie przesyłek dla firm kurierskich
-Przyjmowanie oraz wydawanie towaru

Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, znajomość zagadnień związanych z reklamowaniem, pozycjonowaniem sklepu internetowego, obsługa programu sprzedażowego WfMag oraz drukarki fiskalnej.

Przed zatrudnieniem konieczne przeszkolenie, w celu sprawdzenia zaangażowania, sumienności i pracowitości kandydata.

Zapraszamy do kontaktu mailoweo bądź telefonicznego (od pon do pt od 9 do 17).

Wyświetleń: 1947 Zgłoś nadużycie