Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 09.01.2019
Data ważności 08.02.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Mail hr@habys.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Magazynier / Pakowacz - Jasło

W HABYS od ponad 20 lat tworzymy cenione przez użytkowników stoły do masażu. Jesteśmy liderem w swojej branży. Posiadamy najbardziej rozpoznawalną i cenioną markę w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier / Pakowacz
Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska:
- odbieranie oraz wydawanie towaru,
- kompletowanie zamówień,
- przygotowywanie towaru do wysyłki,
- prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:
- osoba energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków,
- zdolności manualne,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- dobra organizacja pracy,
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Co oferujemy?
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego,
- prace na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@habys.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać Magazynier / Pakowacz

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle przy ul. Przemysłowej 1, 38-200 Jasło (Administratora Danych Osobowych) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Wyświetleń: 2353 Zgłoś nadużycie