Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 08.01.2019
Data ważności 07.03.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Czeluśnica/k. Jasła

Inne ogłoszenia użytkownika
Tokarz – Frezer

Wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego oraz producent detali dla przemysłu lotniczego
poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Czeluśnica
Praca na terenie Oddziału Firmy ERKO w Czeluśnicy
system III-zmianowy (6-14, 14-22, 22-6)

Zakres obowiązków:
- praktyczna znajomość budowy i zasady działania tokarni i innych maszyn do obróbki skrawaniem,
- praktyczne umiejętności z zakresu podstawowych operacji ślusarskich i toczenia
na tokarkach uniwersalnych ogólnego przeznaczenia,
- umiejętności czytania rysunku technicznego oraz sporządzania prostych szkiców wykonawczych dla czynności tokarsko ślusarskich,
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- kontrolowanie jakości wytworzonego produktu, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych.

Oferujemy:
dla kandydatów bez doświadczenia szkolenia na stanowisku pracy,
stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach (szkolenia, kursy)
szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
miłą atmosferę w pracy
Oferty prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: praca.czelusnica@erko.pl
z tematem wiadomości: tokarz-frezer
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ERKO Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jonkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ERKO Sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Jonkowie przy ul. Ks. Jana Hanowiskiego 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyświetleń: 721 Zgłoś nadużycie