Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 12.09.2018
Data ważności 27.10.2018
Województwo podkarpackie
Miejscowość Gorzyce
Telefon 1 504 876 242
Mail biuro@kampanieseo.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Praca młodszy specjalista SEO Gorzyce k Jasła

Agencja reklamowa Kampanie SEO - jedyny Certyfikowany Partner Google w regionie - poszukuje osób na stanowisko młodszy specjalista SEO.

Praca w naszej agencji odbywa się na atrakcyjnych zasadach, których nie znajdziesz w innych firmach w regionie:

1. 6,5 godzinny dzień pracy, w godzinach: 8:00 - 14:30.

Pracujemy na tyle krótko, żeby codzienne obowiązki nie zdążyły się znudzić, a jednocześnie na tyle długo, żeby być najlepsi w branży i osiągać cele klientów.

2. Dobre i progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.

3. Opis stanowiska młodszy specjalista SEO

Praca wymaga biegłej obsługi komputera, dlatego oczekujemy od osoby aplikującej wysokiej kultury technicznej. Osoba musi być umieć swobodnie komunikować się z klientami i zespołem. Najważniejsza jest chęć nauki - nie oczekujemy doświadczenia w branży. Jednym z podstawowych zadań młodszego specjalisty są korekty treści na stronach internetowych dlatego oczekujemy lekkiego pióra oraz znajomości zasad pisowni. Mile widziane podstawy html, znajomość języka angielskiego i podstawowa wiedza z zakresu SEO.

4. Praca w Kampanie SEO to możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Jesteśmy jedyną profesjonalną agencją zajmującą się marketingiem internetowym w okolicy. Nasze usługi z zakresu pozycjonowania stron oraz prowadzenia kampanii AdWords w formacie PPC cieszą się uznaniem klientów nie tylko w całej Polsce, ale również wśród partnerów zagranicznych.

5. Praca w biurze w Gorzycach.

11 km od Jasła, gmina Nowy Żmigród. Praca poza miastem zapewnia nam spokój, fajne widoki za oknem i brak korków :-).

Szukamy osób, które:

- szybko się uczą
- chcą się rozwijać
- są kreatywne
- łatwo nawiązują kontakty
- potrafią szybko wkomponować się w zespół
- charakteryzują się dobrym poczuciem humoru

Myślisz, że oferta jest dla Ciebie? Aplikuj!

Wyślij e-mail z załączonym:

1. CV, wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

2. LIST MOTYWACYJNY - potraktujemy go jak próbkę Twoich umiejętności

Szczegółowe informacje o naszej agencji znajdziesz na stronie firmowej: https://www.kampanieseo.pl

Więcej o Kampanie SEO:

Oferujemy między innymi pozycjonowanie stron oraz szeroko pojęty marketing internetowy dla firm. Na rynku działamy od 10 lat. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się agencji SEO w Polsce. Informacje o nas: https://www.kampanieseo.pl/o-nas

E-mail: biuro@kampanieseo.pl

Czekamy na zgłoszenia!

Wyświetleń: 320 Zgłoś nadużycie