Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 14.06.2018
Data ważności 14.07.2018
Województwo podkarpackie
Mail rekrutacja.jaslo@kronospan.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
Inżynier budowy

Zadania:
- dozór budowy obiektu
- kontrola terminowość prac budowlanych zgodnie z harmonogramem
- tworzenie rysunków technicznych w programie auto - cad
- koordynacja prac zewnętrznych firm budowlanych

Wymagania:
- ukończone studia wyższe z budownictwa z tytułem zawodowym (minimum) inżynier budownictwa
- znajomość programu auto-cad, prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych
- umiejętność kosztorysowania
- dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane oraz doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy
- stabilne warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Wyświetleń: 174 Zgłoś nadużycie