Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 02.01.2018
Data ważności 28.02.2018
Województwo podkarpackie
Miejscowość Czeluśnica/k. Jasła

Inne ogłoszenia użytkownika
Technolog programista CNC

Wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego oraz producent detali dla przemysłu lotniczego
poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: siedziba oddziału firmy Czeluśnica k/ Jasła woj. podkarpackie
Opis stanowiska:
• Tworzenie programów na obrabiarki CNC: centra tokarskie, centra tokarsko – frezarskie, frezarki pionowe
• Wdrażanie detali do produkcji na obrabiarkach (nowe uruchomienia)
• Opieka technologiczna nad bieżącą produkcją detali lotniczych, optymalizacja, usuwanie awarii,
• Opracowywanie kalkulacji ofertowych

Wymagania:
• Doświadczenie w tworzeniu technologii obróbki dla materiałów: tytan , stale nierdzewne, inconel
• Znajomość rynku narzędzi do obróbki w/w materiałów
• Znajomość procesu obróbki skrawaniem oraz programowania maszyn CNC
• Znajomość programów CAM: NX lub EdgeCam
• Znajomość systemów CAD (preferowany NX lub INVENTOR)
• Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa/programisty w branży lotniczej
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Minimum średnia znajomość języka angielskiego
• Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: praca.czelusnica@erko.pl
z tematem wiadomości : Technolog programista CNC

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Wyświetleń: 952 Zgłoś nadużycie