Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Nieruchomości -> Działki

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 13.12.2017
Data ważności 10.12.2018
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Telefon 1 606 839 393
Telefon 2 509 222 580
Mail marszalek.ola@gmail.com
Cena 100 000 zł

Inne ogłoszenia użytkownika
Działka Jasło, os. Ulaszowice, ul. Widokowa

Do sprzedania działka z prawdopodobnie najpiękniejszym widokiem w Jaśle. Patrząc dalej, widać góry, patrząc bliżej i niżej – Jasło. Znajduje się na szczycie górki gorajowickiej (ul. Widokowa), z tej ciekawszej, południowo-zachodniej strony. Słońce operuje tam przez cały dzień, nie ma szans, żeby dom sąsiada zacienił ogród (sąsiad jest jeden, więcej nie będzie). To miejsce stwarza jedyną szansę na to, by siedząc na kanapie w Jaśle, oglądać Tatry przez okno.

Zimą można głęboko oddychać, spacerować i nawet pranie suszyć na zewnątrz – to chyba jedyne miejsce w Jaśle, gdzie nie czuć smogu, jest wywiewany natychmiast.

Jak na tę okolicę, działka jest stosunkowo płaska, co ma szansę pozytywnie wpłynąć na kosztorys budowy. W najbliższym sąsiedztwie mieści się winnica miejska (prawie jak w Toskanii).

Blisko las, szpital, Kaufland, Żabka, przedszkole i kościół, dla każdego coś miłego.

Działka (10 arów – w sam raz na dom i trochę trawy do koszenia) jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, media są w granicy (woda, gaz, kanalizacja, prąd). Z praktycznych zalet również należy wymienić to, że działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i nie będzie konieczności występowania o warunki zabudowy, ani przekwalifikowania działki na budowlaną.
Sprzedaje właściciel, bez pośredników.

Wyświetleń: 4025 Zgłoś nadużycie