Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 10.08.2017
Data ważności 03.10.2017
Województwo podkarpackie
Miejscowość JASŁO-Warzyce
Mail kariera@balticwood.pl

Inne ogłoszenia użytkownika
specjalista ds. księgowości

BALTIC WOOD S.A. w Jaśle zatrudni pracownika na stanowisko: SPECJALISTY DS. KSIĘGOWOŚCI

Zakres obowiązków:
- kontrola dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
- dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych w systemie informatycznym
- rozliczenie podatku VAT , uzgodnienia PIT, PFRON, ZUS
- obsługa elektronicznego obiegu faktur
- gromadzenie dokumentacji wywozu dla eksportu i wewnątrzwspólnotowych dostaw
- księgowanie kosztów i prowadzenie rozliczenia rozrachunków z pracownikami w zakresie wydatków płatnych kartami płatniczymi
Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości i finansów
- praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego VAT i CIT
- znajomość zasad opodatkowania transakcji realizowanych w obrocie międzynarodowym
- dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na wskazany adres mailowy z dopiskiem w temacie "księgowa/y nr ogłoszenia 1/8/2017/J4"
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

lub aplikując przez poniższy link:

Wyświetleń: 508 Zgłoś nadużycie