Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Za granicą

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 20.04.2017
Data ważności 24.08.2017
Województwo podkarpackie
Miejscowość Jasło
Telefon 1 (13) 44 63 295
Mail holandia@bispol.com

Inne ogłoszenia użytkownika

Redakcja Jaslo4u.pl: Ze względu na dużą liczbę oszustw w ofertach pracy za granicą, informujemy by traktować je ze szczególną ostrożnością. Zwłaszcza gdy pośrednik żąda opłat za przejazd itp.

Dobrze jest sprawdzić: czy agencja posiada certyfikat na stronie: www.kraz.praca.gov.pl, czy pośrednik ma zawartą umowę z pracodawcą, czy wysyłał ludzi za granicę, czy w umowie znajdują się informację takiej jak nazwa pracodawcy, rodzaj oraz warunki pracy, okres zatrudnienia, świadczenia socjalne, warunki ubezpieczenia i kwoty należne agencji. Jeżeli nie ma ich w umowie jest ona niezgodna z prawem. Czy w umowie nie zapisano niekorzystnych postanowień?


Zbiory borówki dla uczniów i studentów Holandia

Rozpoczynamy zapisy na wakacyjny wyjazd do Holandii na zbiory borówki amerykańskiej. Wyjazd organizowany jest już po raz piąty. Możliwe wyjazdy w grupach znajomych!

Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy, w młodym i sympatycznym zespole polskojęzycznym. Wyjazd jest w pełni zorganizowany, łącznie z zakwaterowaniem i dojazdami do pracy na miejscu.

Wyjazd: 12 sierpnia
Kontrakt na około 4-5 tygodni

Przy zbiorach obowiązuje stawka akordowa minimum 1,00 EUR za kg, z zachowaniem minimalnej stawki godzinowej.

Wymagania:
- status ucznia lub studenta potwierdzony legitymacją ważną co najmniej do 30 września 2017, lub zaświadczeniem ze szkoły lub uczelni,
- dyspozycyjność do 15 września

Więcej na naszej stronie www.bispolhr.com

Grupa Bis-Pol WM sp. z o.o. sp. k.
ul. Floriańska 17/15
38-200 Jasło

Wyświetleń: 1602 Zgłoś nadużycie