Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Za granicą

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 19.04.2017
Data ważności 29.05.2017
Województwo podkarpackie
Miejscowość Rzeszów
Telefon 1 (17) 87 87 026
Telefon 2 504 969 105
Mail ek@cp-personal.com

Inne ogłoszenia użytkownika

Redakcja Jaslo4u.pl: Ze względu na dużą liczbę oszustw w ofertach pracy za granicą, informujemy by traktować je ze szczególną ostrożnością. Zwłaszcza gdy pośrednik żąda opłat za przejazd itp.

Dobrze jest sprawdzić: czy agencja posiada certyfikat na stronie: www.kraz.praca.gov.pl, czy pośrednik ma zawartą umowę z pracodawcą, czy wysyłał ludzi za granicę, czy w umowie znajdują się informację takiej jak nazwa pracodawcy, rodzaj oraz warunki pracy, okres zatrudnienia, świadczenia socjalne, warunki ubezpieczenia i kwoty należne agencji. Jeżeli nie ma ich w umowie jest ona niezgodna z prawem. Czy w umowie nie zapisano niekorzystnych postanowień?

Pilne!Pracownik produkcji - Zakłady drobiarskie

Concept Plus to firma stawiająca na profesjonalizm i odpowiedzialność. Posiadamy mocny zespół ludzi, który cechuje się rzetelnością, pomocą i każdego dnia dba o prawidłowy rozwój firmy. Jesteśmy innowacyjną agencją pracy, która rozszerza swoją działalność o charakter międzynarodowy. W ten sposób stwarzamy szanse rozwoju osobistego dla naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta produkującego żywność, który jest kluczowym graczem na rynku przetwórstwa drobiowego w miejscowości Wietze / Kreis Celle oraz Haren poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) - ZAKŁADY DROBIARSKIE
Miejsce pracy: Wietze, Haren (Dolna Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:
- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- Kontrola jakości
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziany własny samochód
- wytrzymałość fizyczna
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Pracę w fachowym zakładzie, w którym są duże perspektywy i możliwości rozwoju
- Płacę według stawki godzinowej minimum 9,23 euro brutto / h
- Komfortowe warunki mieszkaniowe (250 euro miesięcznie)
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Czekamy na Twoje dokumenty. Prześlij je proszę wraz z realnym terminem rozpoczęcia pracy na jeden z poniższych adresów E-mail:

ek@cp-personal.com
ase@cp-personal.com

KONTAKT:
Concept Plus Sp. z o.o.
ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów

Tel. +48 (17) 8787026
Tel. kom. +48 504 969 105

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wyświetleń: 210 Zgłoś nadużycie