Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Praca -> Dam Pracę (etat)

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 30.12.2016
Data ważności 31.01.2017
Województwo podkarpackie
Miejscowość Czeluśnica/k. Jasła

Inne ogłoszenia użytkownika
Operator obrabiarek CNC

Wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba oddziału firmy Czeluśnica
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn CNC do obróbki metali
• przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji,
• wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną,
• kontrola jakości produkowanych detali,

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na maszynach CNC do obróbki metali (mile widziane)
• Dobra znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• Znajomość rysunku technicznego.
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji zadań,

Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: praca.czelusnica@erko.pl

Najpóźniej do 31.01.2017
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Wyświetleń: 609 Zgłoś nadużycie