Najnowsze ogłoszenia

Panel użytkownika

Zarejestruj się!
Przypomnij hasło

Ogłoszenia.jaslo4u.pl -> Nieruchomości -> Działki

Przejdź do kategorii:
Dane ogłoszenia
Data dodania 22.04.2016
Data ważności 26.08.2019
Województwo podkarpackie
Miejscowość Rymanów Zdrój
Telefon 1 726 732 659
Mail kris.kos@op.pl
Cena 48000

Inne ogłoszenia użytkownika
9,5a w malowniczym Rymanowie Zdroju

Mam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,5a w malowniczym Rymanowie Zdroju. Położona jest w zacisznym zakątku z dojazdem drogą asfaltową opatrzoną w latarnie. Jednym z jej atutów jest brak jakichkolwiek linii czy rur biegnących nad nią czy pod nią co sprawia, że przyszły właściciel będzie mógł w dowolny sposób planować na niej zabudowania czy nasadzenia roślin. Wszystkie media są natomiast blisko na sąsiednich działkach ( prąd, gaz, kanalizacja, telefon ).
Położona jest ona w pięknej uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Rymanów Zdrój, który od kilkunastu lat rozwija się bardzo prężnie przez co dzisiaj stał się modnym kurortem do którego ściągają turyści z całej Polski , a nawet ze świata. Moc turystycznych atrakcji oraz wyjątkowy leczniczy klimat sprawia, że rymanowskie zdroje tętnią życiem przez cały rok , a w okresie letnim szczególnie.
Działkę można wykorzystać na różne sposoby od osiedlenia się w tej pięknej miejscowości przez stworzenie swojego własnego azylu wypoczynkowego na wypady urlopowe po zagospodarowanie jej pod kątem turystyki stawiając pensjonat czy otwierając małą agroturystykę , które to w ostatnich latach tam rozkwitają. Jedynym ograniczenie co do wykorzystania terenu jest tak na prawdę jedynie wyobraźnia przyszłego właściciela.
Zapraszam do obejrzenia i zachecam do zakupu bo na prawde warto.

Wyświetleń: 4547 Zgłoś nadużycie